تبلیغات
عشق جاودان ... - ترفندهای موبایل (1)
شنبه 7 دی 1387

ترفندهای موبایل (1)

   نوشته شده توسط: سپهر دادرس    نوع مطلب :ترفند PC , Cell ،

اینترنت مجانی با اس ام اس

اگر شما هم زیاد در دنیای اینترنت به گشت و گذار می پردازید این ترفند حتما به درد شما می خورد.اگر دوست دارید یک ساعت اینترنت مجانی در ماه داشته باشید هر چه سریعتر به شماره 30007433 عدد 110 رو اس ام اس کنید تا پس از چند لحظه یک یوزر نیم (Username) و پسورد برای شما ارسال گردد.البته باید به این نکات توجه فرمایید:

1- ارسال عدد 110 فقط برای یک بار در ماه تعریف شده است.

2- این سرویس فعلا فقط برای شهروندان تهرانی قابل استفاده است.

ترفند ارسال اس ام اس رایگان

شما می توانید به راحتی با اطلاعاتی که من در اختیار شما قرار می دهم به وسیله شماره خودتون به هر شماره ای که می خواهید  smsرایگان ارسال کنید.

شما برای ارسال اس ام اس رایگان ابتدا به سایت www.sms2him.com  رفته  وبعد از عضویت در این سایت و پر کردن لیست عضویت خود  اس ام اس عضویت که حاوی یوزر و پسورد است به شماره شما ارسال می شود.

منبع : www.gorganbestblog.blogfa.com

سرویس دیکشنری رایگان با اس ام اس

شما با فرستادن یک پیام کوتاه می توانید ترجمه لغات انگلیسی را به فارسی دریافت کنید. این سرویس که به صورت رایگان  میباشد فقط برای موبایلهایی که زبان فارسی را پشتیبانی میکنند قابل استفاده می باشد. برای استفاده از سرویس دیکشنری رایگان کافیست به شماره های زیر زیر یک پیام کوتاه حاوی کلمه یا عبارت مورد نظر خود را بفرستید تا در کمتر از چند ثانیه معنی آنرا مشاهده نمایید :

30009004

مشابه اینکار را می توانید برای استفاده از سرویس ترجمه متن فارسی با استفاده از شماره زیر انجام دهید :

30009005

در حال حاضر این سرویس کاملا بصورت رایگان ارائه شده است.

سری كامل كد های مخفی گوشی های نوكیا

#06#*

سریال نامبر گوشی را نشان میدهد

#92702689#*
نمیش : سریال نامبر گوشی ، تاریخ ساخت ، تاریخ فروش ، تاریخ آخرین تعمیرات ( 0000 به معنی نداشتن تعمیر قبلی) برای خروج از ین صفحه بید گوشی را خاموش و دوباره روشن کنید.

*3370#
با ین کد شما از حالت EFR استفاده خواهید کرد که باعث میگردد از حداکثر کیفیت صدای گوشی برخوردار شوید اما در عوض مصرف باطری شما کمی بالاتر خواهد رفت ؛ بر روی گوشی نوکیا 3310 آزمیش شد و عمل کرد.

#3370#
حالت EFR را غیر فعال میسازد.

*#4720#
گوشی را در حالت کیفیت صدی پائین قرار میدهد و در عوض مصرف باطری شما درحدود 30 درصد کاهش میابد.

#4720# *
حالت قبل را غیر فعال میسازد.

#0000# *و یا *#9999#
ورژن سیستم عامل گوشی ، تاریخ ساخت نرم افزار ، و نوع فشرده سازی را نشان میدهد.

#30#*
شماره هی محرمانه گوشی را نمیش میدهد.

*#67705646#
در گوشیهی مدل 3310 و 3330 لگوی شبکه را حذف میکند  IR-TCI

#73#*
تایمر گوشی و همچنین تمام امتیازات بدست آمده در بازیها را Reset میکند.

#746025625#*
نمیش وضعیت سرعت clock سیمکارت گوشی. اگر گوشی شما داری حالت SIM Clock Stop Allowed باشد به ین معنا خواهد بود که گوشی شما میتواند درحالت کمترین میزان مصرف باطری درحالت Standby قرار بگیرد.

#2640#*
کد رمز فعلی گوشی را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345میباشد.

#7780#*
RESET گوشی یا همان بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه ی. مناسب بری زمانیکه گوشی قاطی کرده است . درواقع دریو C گوشی را ریست میکند (ریست گوشی بدون حذف برنامه ها) بعد از وارد کردن ین کد ، گوشی از شما تقاضی وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد).

#7370#*
فرمت گوشی . مناسب بری زمانیکه گوشی خیلی خیلی قاطی کرده است. درواقع ین کد دریو C گوشی را فرمت میکند و البته تمامی برنامه ها و فیلهی موجود بر روی ین دریو از بین خواهند رفت . بعد از وارد کردن ین کد ، گوشی از شما تقاضی وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد.

روش مستقیم فرمت گوشی هی اسمارت فون بدون نیاز به منوی گوشی:
اگر پسوورد ( security code ) گوشی قبلا تغییر داده شده است و آنرا نمی دانید و همچنین گوشی شما از سیستم عامل سیمبین ورژن7 استفاده می کند ( مثل 6600 و 7610 و 6620 و 6260 و 9500 و 9300 ) ابتدا گوشی را خاموش کرده و در حالیکه سه دگمه سبز ، * ، 3 را همزمان نگه داشته ید گوشی را روشن کنید و آنها را آنقدر نگه دارید تا کار فرمت آغاز بشود. درین حالت از شما دیگر پسوورد خواسته نخواهد شد و مستقیما گوشی فرمت خواهد شد.

#43#*
کنترل حالت) call waiting  انتظار) گوشی.

#61#*
کنترل شماره ی که به عنوان divert در صورتیکه به تلفن پاسخ داده نشود ، تعیین گردیده است.

#62#*
کنترل شماره ی که به عنوان divert درصورتیکه شبکه دچار اشکال باشد( آنتن نباشد) تعیین گردیده است.

#67#*
کنترل شماره ی که به عنوان divert درصورتیکه گوشی اشغال باشد ، تعیین گردیده است.

#شماره*21**
divert به شماره مورد نظر در هر حالتی.

#شماره*61**
divert به شماره موردنظر در حالت عدم پاسخ گوئی ( no Reply )به تلفن زده شده.

#شماره*67**
divert به شماره مورد نظر در حالت اشغال بودن گوشی ( on Busy )

ترفند ارسال اس ام اس بدون افتادن شماره

مطمئنأ برای شما نیز پیش آمده که دوست داشته باشید گاهی اس ام اس شما به صورت ناشناس ارسال شود . در این هنگام چه می كنید ؟
خیلی ها از سرویسهای سایتهای دیگر استفاده می كنند كه اشكال این كار اینه كه اولا معمولا می بایست این كار را از طریق اینترنت انجام دهید و ثانیا هزینه ارسال هر پیام كوتاه در این روش بسیار گرانتر از هزینه ارسال با موبایل است .
اما امروز ما ترفندی را به شما معرفی خواهیم كرد كه این ترفند روشی را به شما معرفی میکند که میتوانید با استفاده از اس ام اسی ارسال کنید که شماره شما برای فرد مورد نظر نمایش داده نمیشود و کاملأ مخفی میمانید.
این ترفند خصوصیاتی دارد که باید گوشی فرستنده و دریافت کننده آن را دارا باشد.
 ابتدا به این نکات دقت کنید:
این ترفند تنها روی گوشی هایی قابل اجراست که قابلیتی به نام Email gateway را دارا باشند. گوشی هایی که این قابلیت رو دارند اکثرأ سونی اریکسون هستند .

برای استفاده از این ترفند باید هر دو گوشی فرستنده و دریافت کننده قابلیت Email gateway را دارا باشند. پس پیش از هرکاری این موضوع رو یقین پیدا کنید .

حالا همانند دستورالعمل زیر مراحل را طی کنید .

ابتدا از منوی اصلی وارد قسمت Messaging شوید. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging  وارد شوید. در قسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS را برایش ارسال کنید را وارد کرده و Add کنیم.
حالا به عقب بازگردید ، دوباره در Messaging ، قسمت Write New را انتخاب کنید و Text Message را انتخاب کنید ، متن مورد نظر را تایپ نمایید و Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter  Email Address  را انتخاب کرده و یك متن دلخواه را وارد نمایید. در پایان پیام را ارسال کنید.

مخفی سازی فایلها در گوشی های سری N نوکیا بدون نرم افزار

امروز تو این پست شما می توانید با نحوه مخفی کردن فایل های مختلف در گوشی های نوکیا سری N بدون هیچ نرم افزاری آشنا شوید!

یکی از مشکلاتی که همواره گریبان گیر موبایل داران بوده و هست ، مخفی سازی عکسها ، ویدئو ها و در کل فایلهای خود بنا به هر دلیلی بر روی گوشی بوده است.

بدین منظور نیز برنامه های جانبی متعددی عرضه شده است که هر کدام در نوع خود مشکلاتی دارند. اما در صورتی که گوشی شما از نوع سری N نوکیاست  N80)،N73، N70و(... ، با استفاده از ترفندی که هم اکنون برای شما معرفی خواهیم کرد میتوانید به سادگی و بدون نیاز به برنامه خاصی فایلهای خود را از داخل گالری خود محو نمایید به نوعی که فایلها کاملأ موجود باشند اما در داخل گالری گوشی ناپدید شوند! ابتدا دقت نمایید که گوشی های سری N نوکیا تا لحظه نگارش این ترفند عبارتند از: N70, N71, N72, N73, N75, N76, N77, N80, N81, N90, N91, N92, N93, N93i, N95, N800, N810 برای مخفی سازی فایل های خود مراحل زیر را دنبال نمائید:

?:وارد منوی گوشی شده و به فولدر Tools بروید.

?: وارد File Manager شوید.

?:اکنون با زدن کلید سمت راست یا اسکرول گوشی ، وارد Memory Card شوید.

?: سپس به فولدر Other رفته و با استفاده از Options > New Folder یک فولدر جدید بسازید

?: نام فولدر جدید را Contacts بگذارید.

?:داخل فولدر Contacts شده و در داخل آن فولدر دیگری ایجاد کنید

?: نام آن را Nokia بگذارید.

?:اکنون از این دو پوشه به عقب بازگردید و به صفحه اصلی File Manager در Memory Card بروید.

?:حال میتوانید به دلخواه خود برای مخفی سازی ویدئوها به Videos و برای مخفی سازی عکسها به به فولدر Images بروید.

??:سپس بر روی فایل مورد نظر خود که قصد مخفی سازی آن را دارید Options > Move to folder را انتخاب کنید و سپس برای مسیر آن ، فولدری که به تازگی ایجاد کردید یعنی Memory Card / Other / Contacts / Nokia را تعیین نمایید و OK کنید.

کار تمام است ، پس از این عمل ، فایل شما از داخل و به هیچ وجه در داخل آن نمایش پیدا نمیکند. برای مشاهده فایل نیز خودتان میتوانید به شکل گالری حذف شده است مخفیانه ، از طریق File Manager گوشی به محلی که فایل را به آنجا منتقل کردید یعنی Other / Contacts مراجعه کنید. در صورتی که میخواهید فایل مجدد داخل گالری نمایش پیدا کند کافی است آن را از درون این فولدر جدید خارج کنید و به محل قبلی منتقل کنید.

دریافت خلافی خودرو از طریق SMS

سلام دوستان!
امروز براتون یه ترفند جالب گذاشتم که امیدوارم ازش خوشتون بیاد!

شما از طریق این آموزش می توانید با ارسال یک  SMS  از میزان خلافی خودروی خود مطلع شوید!

بدین منظور:
ابتدا پشت کارت ماشین خود را ملاحظه کنید. در پشت این کارت ، یک کد 17 رقمی به شکل عمودی حک شده است. این کد با IR شروع میشود.
اکنون شما میبایست این کد را به شماره 30005151 از طریق SMS ارسال کنید.
پس از چند لحظه مقدار جریمه ماشین و تعداد دفعات آن برای شما ارسال میشود.

ترفند قبض موبایل

ممکن است برای شما نیز این موضوع پیش آمده باشد که دوست داشته باشید بدانید هزینه تلفن همراهتان در یک برهه زمانی خاص چقدر خواهد آمد. یا حتی هزینه موبایلتان در ماه جاری و از فلان تاریخ تا فلان تاریخ چقدر میاد. مشخصأ با صبر کردن تا رسیدن به سر ماه و دریافت قبض موبایلتان میتوانید به این موضوع پی ببرید. اما راه بسیار بهتری وجود دارد! با استفاده از این ترفند هر لحظه كه اراده كنید می توانید صورتحساب موبایلتان را دریافت کنید.
بدین منظور:
كافیست تا یك اس ام اس طبق الگویی كه در زیر آمده است بفرستید تا به درخواستتان پاسخ داده شود:

فرض كنید میخواهید صورتحساب خود از تاریخ "شانزدهم فروردین ماه 1386" تا "شانزدهم اردیبهشت ماه 1386" را داشته باشید.
 860116,860216  را تایپ كرده و به شماره ی 30009 ارسال كنید: 

دقت كنید:
(1)تاریخ شروع: 860116
(2)كاما: ,
(3)تاریخ خاتمه: 860216
منبع : www.gorganbestblog.blogfa.com